اتاق فرار کوانتوم


اتاق فرار کوانتوم، اولین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است

اتاق فرار کوانتوم

اتاق فرار کوانتوم

اتاق فرار کوانتوم، اولین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 3 تا 9
مبلغ بازی : 225,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.7/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 60 دقیقه
درجه سختی بازی : 7 از 10

رزرو اتاق فرار کوانتوم

اتاق فرار کوانتوم یکی از اتاق فرار های مجموعه Quantum در منطقه فرهنگشهر شهر شیراز واقع شده است .
ژانر اتاق فرار کوانتوم، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار کوانتوم، 60 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 3 تا 9 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 60 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار کوانتوم، برای هر نفر در کمترین حالت، 225,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار کوانتوم به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار کوانتوم از این قرار است که ...
در اواسط جنگ جهانی دوم ( سال ۱۹۴۲ ) خانم اسمورل به همراه دو فرزند خود از لندن به یکی از روستاهای اسکاتلند فرار کردند تا از جنگ جهانی در امان باشند. وقتی به این روستای خالی از سکنه رسیدند در خانه ای نزدیکی جنگل شب را به صبح رساندند. صبح پی به عجیب بودن خانه و وسایل داخل آن بردند. میز وسط خانه با حروف و المان های عجیب آنها را بشدت ترسانده بود. اما فعلا چاره ای جز ماندن نداشتند. بعد از چند روز صداهای عجیبی از دیوارهای خانه شنیده شد. آنها نمیدانستند دیگر به کجا میتوانند پناه ببرند. وسایل خانه به اطراف پرتاب می شد ودربها باز و بسته میشد. خانم اسمورل تصمیم به فرار از خانه گرفت ...
سالها گذشته ولی خبری از آنها در دست نیست. افرادی که وارد خانه شدند گویا باز نگشتند ولی ظاهرا همچنان در آن خانه کسی زندگی میکند که چراغهایش هر شب خاموش و روشن میشود!!
شما به عنوان یک گروه توریست کنجکاو وارد این خانه می شوید تا پرده از راز این خانه بردارید و متوجه شوید که چه بر سر خانواده آمده. امیدواریم شما در آن خانه ماندگار نشوید ...

رزرو اتاق فرار کوانتوم
جهت رزرو اتاق فرار کوانتوم و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار کوانتوم میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار کوانتوم راهنمایی کنند.