اتاق فرار شب قمار


اتاق فرار شب قمار یکی از بهزی های شعبه مرکزی مجموعه رازماز در ژانر معمایی - سرقت میباشد .

اتاق فرار شب قمار

اتاق فرار شب قمار

اتاق فرار شب قمار یکی از بهزی های شعبه مرکزی مجموعه رازماز در ژانر معمایی - سرقت میباشد .

ژانر اتاق فرار : معمایی
تعداد نفرات : از 4 تا 6
مبلغ بازی : 50,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : /5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 60 دقیقه
درجه سختی بازی : 10 از 10

رزرو اتاق فرار شب قمار

اتاق فرار شب قمار یکی از اتاق فرار های مجموعه RazeMaz در منطقه شهر شیراز واقع شده است .
ژانر اتاق فرار شب قمار، معمایی است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار شب قمار، 60 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 6 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 60 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار شب قمار، برای هر نفر در کمترین حالت، 50,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار شب قمار به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار شب قمار از این قرار است که ...
مسئول بردگيم كلوپ تفريحى، سالن بازى ها را به صورت شبانه و غير قانونى بعد از ساعت كارى براى بازى هاى قمار اجاره مى دهد. پليس از اين ماجرا آگاه شده، شبانه وارد كلوپ مى شود و مجرمان را دستگير مى كند. كلوپ پلمپ مى شود و پليس دستور صادر مى كند كه همه چيز به صورت دست نخورده باقى بماند. افسر نگهبان به صورت شبانه روزى مسئول محافظت از اين مكان است. در طول روز يك ساعت فرصت دارد كه براى استراحت از كلوپ خارج شود. اين يك ساعت مدت زمانى است كه شما بايد از غيبت نگهبان استفاده كرده و وارد كلوپ شويد. تمام پول ها را جمع كنيد و از آن مكان فرار كنيد.

رزرو اتاق فرار شب قمار
جهت رزرو اتاق فرار شب قمار و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار شب قمار میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار شب قمار راهنمایی کنند.