اتاق فرار شوم (شیراز)


اتاق فرار شوم، سومین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است.

اتاق فرار شوم (شیراز)

اتاق فرار شوم (شیراز)

اتاق فرار شوم، سومین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 285,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.7/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 70 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار شوم (شیراز)

اتاق فرار شوم (شیراز) یکی از اتاق فرار های مجموعه Quantum در منطقه فرهنگشهر شهر شیراز واقع شده است .
ژانر اتاق فرار شوم (شیراز)، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار شوم (شیراز)، 70 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 70 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار شوم (شیراز)، برای هر نفر در کمترین حالت، 285,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار شوم (شیراز) به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار شوم (شیراز) از این قرار است که ...
اگر هرکسی بخواد توی شب راه بره ممکنه که تلو تلو بخوره زیرا نوری نیست و بدون هیچ نوری امیدی هم نخواهد بود، طلوعی هم در کار نخواهد بود برای کسانی که ایمان ندارند. زیرا که تاریکی بزرگ و مهیبی در راه است، وقتی که تاریکی رسید چه کسی از ما محافظت خواهد کرد از آن شب ابدی؟! روشنایی؟! خیر. اون اکنون نمیتونه شمارو نجات بده. وقتی تاریکی دنیارو بپوشونه همه آنچه میبینید روح عذاب آورانی است که خواهان نابودیتان هستند. این کلمات را بخاطر بسپارید؛ با تاریکی مبارزه نکنید فقط در این صورت هست که نجات پیدا خواهید کرد...

رزرو اتاق فرار شوم (شیراز)
جهت رزرو اتاق فرار شوم (شیراز) و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار شوم (شیراز) میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار شوم (شیراز) راهنمایی کنند.