اتاق فرار احضار (شیراز)


اتاق فرار احضار، دومین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است.

اتاق فرار احضار (شیراز)

اتاق فرار احضار (شیراز)

اتاق فرار احضار، دومین اتاق فرار مجموعه کوانتوم شیراز در ژانر ترسناک است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 265,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.9/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 60 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار احضار (شیراز)

اتاق فرار احضار (شیراز) یکی از اتاق فرار های مجموعه Quantum در منطقه فرهنگشهر شهر شیراز واقع شده است .
ژانر اتاق فرار احضار (شیراز)، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار احضار (شیراز)، 60 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 60 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار احضار (شیراز)، برای هر نفر در کمترین حالت، 265,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار احضار (شیراز) به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار احضار (شیراز) از این قرار است که ...
موجودی شیطانی در سیاه چال های حوالی بیرتان زندگی میکند. مردم در آنجا ناپدید میشوند و صداهای غرش شومی را از فاضلاب های آن منطقه میشنوند. برخی میگویند خود شیطان آنجا بیدار شده است. شیطان در لباس راهبه. شهر به قهرمانان خود نیاز دارد که آنچه را در آنجا در کمین است پیدا کنند و از بین ببرند. شما از طرف واتیکان انتخاب شده اید تا پس از تلاش های نافرجامی که انجام شد به عنوان آخرین امید مردمان آن منطقه یکبار برای همیشه شیطان را از بین برده و آرامش را دوباره به بیرتان برگردانید.

رزرو اتاق فرار احضار (شیراز)
جهت رزرو اتاق فرار احضار (شیراز) و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار احضار (شیراز) میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار احضار (شیراز) راهنمایی کنند.